Strona internetowa ZA DARMO

Akcja | Rabat Nieograniczona ważność
Skorzystaj z rabatu
100 % Powodzenie

Domena przez 1 rok ZA DARMO

Akcja | Rabat Nieograniczona ważność
Przy zakupie pakietu Webnode Mini, Standard lub Profi, klient otrzymuje...Więcej o rabacie

Przy zakupie pakietu Webnode Mini, Standard lub Profi, klient otrzymuje domenę przez rok bezpłatnie. Ukryj tekst

Skorzystaj z rabatu
100 % Powodzenie

Jak wykorzystać kupon rabatowy naWebnode.com?

Webnode.pl powszechnie nie udostępnia publicznie kuponów zniżkowych. Przez większość czasu kupony zniżkowe są dostarczane lojalnym klientom lub przy okazji specjalnych wydarzeń. Jeśli dotarłeś już do kuponu zniżkowego Webnode.pl, procedura jego aktywacji jest następująca.

 1. Jeśli masz już aktywne strony internetowe lub e-sklep w Webnode.pl, ale nie aktywowano żadnego pakietu premium, kliknij link „Aktywuj usługi premium” w przeglądzie projektu.
 2. W następnym kroku musisz wybrać jeden z dostępnych wariantów usługi premium Webnode.pl (LIMITED, MINI, STANDARD lub PROFI). Wybierz opcję w zależności od trudności projektu i kliknij przycisk „KUP”.
 3. Zostaniesz przekierowany do ostatniego kroku formularza zamówienia, w którym znajdziesz pole „Mam kupon zniżkowy”. Kliknij to pole i skopiuj do niego kod zniżkowy za pomocą CTRL + V (lub CMD + V na urządzeniach Apple), wypełnij pozostałe dane i potwierdź zamówienie, klikając przycisk „Zapłać”. Zniżka zostanie automatycznie zastosowana po wprowadzeniu kodu zniżkowego.

Jak zastosować zniżkę naWebnode.com?

 1. Wybierz zniżkę Webnode lub promocji z naszej oferty specjalnej i kliknij przycisk „UŻYJ ZNIŻKI”.
 2. Po kliknięciu na zniżki pojawi się okno dialogowe z instrukcjami, a strona Webnode.pl otworzy się w nowym oknie. Teraz możesz stworzyć DARMOWĄ stronę internetową, a jeśli jesteś zadowolony z usługi Webnode.pl, możesz przełączyć się na płatną taryfę premium (LIMITED, MINI, STANDARD lub PROFI).

O Webnode.com

Obecna siedziba firmy macierzystej Webnode AG znajduje się w szwajcarskim mieście Zug, ale Webnode CZ, s.r.o. z siedzibą w Brnie w Hlinky 998/70 jest odpowiedzialny za rozwój i funkcjonowanie. Historia Webnode sięga 1998 roku, kiedy firma Westcom, s.r.o. z Brna powstała wyłącznie z czeskim założycielem.

W 2008 roku, dwa lata po pomyśle, wydali swoją usługę webnode.com na rynek czeski i światowy i zaprezentowali ją na konferencji rozruchowej The Next Web w Amsterdamie, gdzie udało im się dostać do drugiej rundy w konkursie 24 startupów.

O jakości swoich usług świadczy fakt, że w październiku 2017 r. świętowali osiągnięcia 30 milionów użytkowników na całym świecie, którzy mogli stworzyć witrynę z 2 wersjami edytora WYSIWYG przetłumaczoną na 29 języków świata. W tym czasie mieli 98 pracowników. Na początku 2018 r. liczba użytkowników wzrosła do 33 milionów.

Dzięki swoim rozmiarom mogą teraz inwestować w inne startupy. Na przykład w 2017 roku kupili także Touch Art, firmę z Brna, która opracowuje aplikacje mobilne na urządzenia z Androidem i Apple. Ma to pomóc im przyspieszyć rozwój aplikacji mobilnych.

Druga wersja edytora, dostępna od 2016 roku, koncentruje się na stronie wizualnej kosztem długich tekstów i prostoty. Dlatego, w przeciwieństwie do pierwszej wersji, ta wersja paradoksalnie zmniejsza możliwości edycji szablonu tylko do opcji, które mają sens w projektowaniu. Na przykład nie jest możliwe dowolne zmienianie kolorów, aby uniknąć nieodpowiednich kombinacji kolorów, wszystkie linki będą miały jednolity styl i tym podobne.

W tych dniach, firma koncentruje się na przyspieszenie i uproszczenie e-sklepu, który może być utworzony przez ich system. Nowością jest administrowanie sklepem internetowym za pośrednictwem telefonu komórkowego, co jest szczególnie przydatne do sprawdzania i zarządzania zamówieniami lub edycji produktów i ich cen. Istnieje również możliwość stosowania wariantów produktu, na przykład według rozmiaru, koloru lub smaku.

Przeglądy internetowe są mylone, jeśli chodzi o to, czy Webnode obsługuje SSL i może generować bezpieczne strony. Z tym pytaniem skontaktowaliśmy się z Webnode, który powiedział nam, że Webnode obsługuje SSL i „wszystkie utworzone strony internetowe są automatycznie zabezpieczone”. Dlatego użytkownicy usług nie może być zaniepokojony o bezpieczeństwo swojej strony internetowej w tym zakresie.

Produkty i usługi Webnode.com

W Webnode można utworzyć:

 • blog,
 • osobiste strony internetowe,
 • prezentacje biznesowe, a także
 • e-sklep.

Podstawowa domena strony internetowej něco.webnode.com jest bezpłatna, ale jeśli chcesz niestandardową domenę, więcej miejsca, więcej danych, skrzynkę e-mail, musisz wybrać jeden z płatnych pakietów Limited, Mini, Standard i Professional.

Dzięki tym pakietom będziesz mógł korzystać z następujących funkcji:

 • formularze
 • statystyki ruchu na stronie
 • filmy w tle
 • Google Analytics
 • rejestracja użytkowników
 • wersje językowe stron i
 • kopia zapasowa strony

Ich edytor oferuje wiele szablonów przeznaczonych również dla indywidualnych profesjonalistów, takich jak fryzjerzy, rolnicy, stolarze, architekci i tym podobne.

Recenzje Webnode.com